Contact us

  Ваше ім’я *
  Ваша електронна пошта*
  Телефон *
  Повідомлення *

  About *us

  UA.CONSULTING є незалежною консалтинговою компанією, яка надає юридичні та консультаційні послуги для підприємців та приватних осіб.

  • Наша робота базується на комплексних рішеннях та індивідуальному підході до кожної справи.
  • При роботі з клієнтами ми не обмежуємося тільки вказівками на правові норми чи механізми роботи, а забезпечуємо пошук і реалізацію оптимальних рішень конкретних питань чи проблем.
  • При вирішенні завдань клієнтів ми не являємося просто консультантами, а використовуємо підхід і позицію власника, який хоче отримати найоптимальніший результат в конкретній ситуації.
  • Найкращою оцінкою нашої роботи є те, що задоволені клієнти рекомендують нас друзям, знайомим та партнерам.

  Наші принципи роботи

  Надійність

  В процесі надання послуг команда UA.CONSULTING робить все необхідне для того, щоби бути і залишатися надалі надійним партнером своїх клієнтів.

  Ми забезпечуємо нашим клієнтам реалізацію їх очікувань від нашої співпраці, тому що комплексно, безпечно, конфіденційно і на стабільному рівні надаємо свої послуги.

  Ми довіряємо нашим клієнтам і виправдовуємо їхню довіру, ми є чесними в оцінці ситуацій, а не говоримо те, що клієнти хочуть почути.

  Якщо виникає ситуація, при якій потреби клієнта є специфічними та виходять за рамки нашої компетенції, ми з радістю порекомендуємо послуги наших партнерів, географія діяльності яких покриває практично весь світ.

  Конфіденційність

  Ми серйозно відносимося до безпеки і конфіденційності наших клієнтів. У зв’язку із цим інформація про наших клієнтів є максимально закритою.

  Ми не афішуємо наших клієнтів, не обговорюємо їх проекти з третіми особами, а забезпечуємо надійну і конфіденційну роботу, юридичну безпеку бізнесу та активів клієнтів, щоби вони могли спокійно займатися своєю справою.

  Індивідуальний підхід

  В роботі ми не маємо стандартних підходів. Кожен випадок та кожен клієнт є унікальним. Ми відносимося до клієнта як до особистості, а не як до чергового проекту чи замовлення.

  В залежності від складності питання за кожним клієнтом закріплюється окремий консультант чи група консультантів, які максимально вникають в суть замовлення та забезпечують найоптимальніший результат.