Contact us

  Ваше ім’я *
  Ваша електронна пошта*
  Телефон *
  Повідомлення *

  Супровід у відносинах *з митницею

  У зв’язку зі складним та недосконалим законодавством у митній сфері, а також постійними динамічними змінами в цій галузі, громадяни і підприємства часто стають заручниками даних обставин, що призводить до порушення митних норм та правил.

  Враховуючи вищенаведене, для недопущення можливих негативних наслідків, рекомендуємо Вам заручитися консалтинговою підтримкою наших компетентних спеціалістів.

  Такий підхід, при адекватних витратах, застрахує Вас від можливих ризиків та забезпечить найоптимальніший результат у кожній конкретній ситуації.

  Наші послуги у даній сфері права

  01 Супровід у справах про порушення митних правил:

  представництво під час складання протоколів, формування стратегії захисту та підготовка відповідних пояснень, зібрання доказів, що підтверджуватимуть обрану позицію

  представництво інтересів особи, щодо якої складено протокол про ПМП, або власника вилученого товару, під час розгляду справи на митниці та/або у суді

  оскарження винесених митницею/судом постанов про накладення штрафу чи конфіскації товарів

  забезпечення повернення зі складу митниці вилученого товару/валюти

  02 Оскарження дій та рішень митниці:

  про незаконну затримку товару та/або транспортного засобу на кордоні

  про видачу карток відмови в митному оформленні

  про визначення митної вартості товару

  про складання податкових повідомлень-рішень

  про визначення коду товару згідно з УКТЗЕД

  інших неправомірних рішень чи дій

  про визначення країни походження товару

  03 Представництво інтересів клієнтів у судах по справах, де предметом позову є рішення чи дії митниці, підготовка всіх необхідних процесуальних документів.

  04 Забезпечення повернення зайво сплачених податків (ПДВ, мито, акциз) та відшкодування збитків, завданих неправомірними діями митниці.

  05 Попередній аналіз документів, що стосуються зовнішньоекономічної операції, на предмет можливих ризиків та виявлення неточностей, які можуть призвести до негативних наслідків (підняття митної вартості, складання протоколу про порушення митних правил, затримка товару, тощо).

  06 Юридична допомога при здійсненні митницею виїзних та невиїзних перевірок, підготовка заперечень на акти перевірок.

  07 Супровід у разі призупинення митного оформлення товарів у зв’язку із сприянням захисту прав інтелектуальної власності.

  08 Юридична підтримка реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності.