Contact us

  Ваше ім’я *

  Ваша електронна пошта*

  Телефон *

  Повідомлення *

  Розробка та юридичний *аналіз документів

  Розробка документів

  Договори, акти, протоколи, меморандуми та інша документація є невід’ємною частиною ділової людини. Дані документи регулюють кожну сферу діяльності і без них обійтися практично неможливо. Правильно складена документація надає додаткові гарантії виконання зобов’язань контрагентами та мінімізує можливі збитки.

  Фахівці UA.CONSULTING мають багаторічний досвід договірної діяльності та можуть допомогти Вам у складанні договорів та контрактів будь-якого типу і складності.

  При розробці договорів та документації ми застосовуємо весь досвід та положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону та інтересам клієнта. В результаті Ви отримаєте найбільш вигідний варіант співпраці з Вашими партнерами і контрагентами.

  Пропонуємо наступний алгоритм нашої роботи:
  • ми отримуємо всі вихідні дані для розробки документації;
  • погоджуємо тип документації;
  • розробляємо проект документації;
  • узгоджуємо проект із Замовником, вносимо можливі корективи;
  • передаємо документацію Замовнику.

  Юридичний аналіз документів

  Під час укладання договорів поширеною є ситуація, коли контрагент надсилає Вам вже готовий для підписання договір, запевняє, що договір «нормальний», «стандартний» та пропонує для економії часу підписати його і приступати до роботи.

  При цьому, Ви вагаєтеся, не знаєте, чи можна його підписувати в такій редакції, чи даний договір відповідає вимогам законодавства і чи будуть захищені Ваші інтереси.

  Найкраще в даній ситуації звернутися до спеціаліста, оскільки, підписуючи такий договір, можна наразитися на неприємності. Контрагент, як правило, склав договір в максимально вигідній та безпечній для себе редакції, його відповідальність мінімізована, а механізми спонукання до виконання зобов’язань чітко не прописані.

  При виникненні такої ситуації звертайтеся до нас і ми проведемо детальний юридичний аналіз документації та надамо Вам кваліфікований висновок.

  Окрім того ми:

  01

  розробимо протокол розбіжностей до договору

  02

  запропонуємо зміни та доповнення

  03

  в разі необхідності розробимо новий договір в максимально вигідній для Вас редакції

  04

  допоможемо узгодити нову редакцію договору з Вашими контрагентами

  05

  при необхідності супроводимо підписання договору